Szamba betonowe Łeba

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Łeba

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Łeba

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika kupić. Toteż polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych produktów!