Szamba betonowe Lębork

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Lębork

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Lębork

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!