Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Czemu klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowy Dwór Gdański

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!