Szamba betonowe Nowy Staw

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Nowy Staw

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowy Staw

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!