Szamba betonowe Puck

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Puck

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Puck

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!