Szamba betonowe Reda

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć trwały i ekologiczny sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Reda

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców i średniej objętości ścieków, które oni produkują. Łącznie z budową szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.