Szamba betonowe Sztum

Czemu nabywcy chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Sztum

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sztum

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań domowników. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!