Szamba betonowe Żukowo

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Żukowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Żukowo

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz wielkość szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych produktów!