Szamba betonowe Bodzentyn

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Bodzentyn

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bodzentyn

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz pojemność szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!