Szamba betonowe Chmielnik

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Chmielnik

Oferujemy kompleksowe prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy swoje koparki oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.