Szamba betonowe Daleszyce

Odprowadzanie ścieków to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Daleszyce

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać na opcję realizacji budowy szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość ocenia się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze produkty osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w eksploatacji.