Szamba betonowe Działoszyce

Dlaczego klienci często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Działoszyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Działoszyce

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz wielkość zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także niestandardowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!