Szamba betonowe Koprzywnica

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Koprzywnica

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Koprzywnica

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również niestandardowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb klientów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!