Szamba betonowe Kunów

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów w czasie ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Kunów

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kunów

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane prefabrykaty wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!