Szamba betonowe Małogoszcz

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku system przechowywania szamba. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite opinie jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Małogoszcz

Zapewniamy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy zamówić na opcję wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą wielkość należy dobrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości ścieków, jakie oni wytwarzają. Razem z budową szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej firmy. Pracujemy z najlepszym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze usługi osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej zakupić, żeby było ekologiczne i oszczędne w eksploatacji.