Szamba betonowe Osiek

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Osiek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Osiek

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, który rodzaj oraz rozmiar szamba wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!