Szamba betonowe Pińczów

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i da się to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze produkty spełniały rygorystyczne normy w kwestii ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma doskonałe opinie gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Pińczów

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu i zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy zamówić na oszczędności oraz możliwość wykonania ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet setki lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom budującym idealny ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i oszczędne w użytkowaniu.