Szamba betonowe Połaniec

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Połaniec

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Połaniec

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba wprost na działkę klienta. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych produktów!