Szamba betonowe Skalbmierz

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Skalbmierz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Skalbmierz

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane szamba wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!