Szamba betonowe Stopnica

Odprowadzanie ścieków to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Wybudowanie zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz ekologiczny sposób przechowywania szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej okolicy oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Stopnica

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy zamówić ekonomię oraz opcję wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, jaką wielkość najlepiej dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, jakie oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na nieustanny rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze wyroby osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do rozmowy z reprezentantem naszej działalności. Z pewnością podpowie on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.