Szamba betonowe Zawichost

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Zawichost

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Zawichost

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane szamba bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją szamba były wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. W zależności od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!