Szamba betonowe Barczewo

Dlaczego klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Barczewo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Barczewo

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!