Szamba betonowe Bartoszyce

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, ale również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a więc nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Bartoszyce

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Bartoszyce

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla środowiska. Wpadając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań domowników. Zależnie od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne kryteria stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż proponujemy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!