Szamba betonowe Braniewo

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Braniewo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Braniewo

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, który rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne wielkości stosuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!