Szamba betonowe Frombork

Dlaczego nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Frombork

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Frombork

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane prefabrykaty bezpośrednio na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z montażem zbiornika były wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie doradzimy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę odmienne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile nieczystości generuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika kupić. Dlatego polecamy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!