Szamba betonowe Giżycko

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego domu lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy planujesz posiadać trwały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od wytwórców cieszących się doskonałą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Giżycko

Zapewniamy kompleksowe prace w kwestii wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje narzędzia oraz dźwigi ułatwiające wykonanie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania wykopania szamba w krótkim terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Oferujemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników i średniej objętości nieczystości, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba rekomendujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom budującym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając rozszczelnione albo zbyt małe szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej marki. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.