Szamba betonowe Gołdap

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i magazynują ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Gołdap

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Gołdap

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą płynąć wprost do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na działkę nabywcy. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie doradzimy, jaki typ oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb inwestorów. W zależności od odległości przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach wieloosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność szamba kupić. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!