Szamba betonowe Iława

Czemu nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Iława

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Iława

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, który typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również indywidualne szamba, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również oszczędne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!