Szamba betonowe Kętrzyn

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej działce bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy planujesz mieć trwały oraz ekologiczny system gromadzenia ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i rodzaju szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Kętrzyn

Zapewniamy kompleksowe prace w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, jaką wielkość należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i uśrednionej objętości nieczystości, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na kilkadziesiąt, a wręcz kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny dom zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej zakupić, aby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.