Szamba betonowe Kisielice

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od szamba z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Kisielice

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Kisielice

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Transportujemy gotowe szamba bezpośrednio na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją szamba były wykonane zgodnie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe szamba, najkorzystniej dostosowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam oczyszczane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Dlatego proponujemy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do poznania naszych realizacji!