Szamba betonowe Korsze

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najchętniej kupowany produkt. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gruntu. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Korsze

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Korsze

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną cechą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są bardzo korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!