Szamba betonowe Lidzbark

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na wielkość. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy potrzebujesz mieć wytrzymały oraz przyjazny środowisku sposób gromadzenia szamba. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane normy w kwestii ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej jakości, od producentów cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny jeśli chodzi o trwałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla konkretnej miejscowości oraz wybranej wielkości i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Lidzbark

Zapewniamy pełne prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi umożliwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać na oszczędności oraz realizacji budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel doradzi, jaką wielkość najlepiej wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, które oni wytwarzają. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać warzywnik w czasie upalnego lata za darmo. Zamawiając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej firmy. Pracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich trwałość szacuje się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze produkty inwestorom stawiającym doskonały ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej firmy. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.