Szamba betonowe Mikołajki

Gromadzenie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy planujesz posiadać wytrzymały oraz ekologiczny system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy dotyczące ochrony środowiska. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od wytwórców cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od dekad ma doskonałe opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na setki lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o kosztorys dla konkretnej miejscowości oraz wybranej pojemności i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z dowiezieniem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Mikołajki

Oferujemy pełne usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne koparki oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu oraz wkopanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać z uwagi oraz możliwość wykonania budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką pojemność należy dobrać. Jest ona zależna od liczby domowników oraz uśrednionej objętości ścieków, jakie oni produkują. Łącznie z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zamawiając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz oszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich trwałość ocenia się na kilkadziesiąt, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla gospodarstw trzy- lub czteroosobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zapraszamy do kontaktu z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością podpowie on, które szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i ekonomiczne w użytkowaniu.