Szamba betonowe Morąg

Gromadzenie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga podłączenia do miejskiej kanalizacji i da się to zrealizować na każdej działce bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, gdy potrzebujesz mieć trwały i przyjazny środowisku sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane normy w kwestii ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej klasy, od wytwórców cieszących się znakomitą renomą. To materiał, który od dekad ma znakomite oceny gdy chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Morąg

Oferujemy pełne usługi w kwestii produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy swoje koparki oraz dźwigi umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać na opcję wykonania wykopania szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą wielkość najlepiej dobrać. Zależy ona od liczby domowników oraz uśrednionej ilości nieczystości, które oni wytwarzają. Razem z wykopem szamba rekomendujemy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe wyjście, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na deszczówkę możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z najlepszym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich jakość szacuje się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty inwestorom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują własny budynek zmieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zapraszamy do rozmowy z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, jakie szambo betonowe najlepiej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i oszczędne w eksploatacji.