Szamba betonowe Mrągowo

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Mrągowo

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Mrągowo

Według przepisów szamba bezodpływowe nie powinny mieć nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dowozimy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, który typ oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości inwestycji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!