Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Czemu klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas dostają produkt wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz również bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne maszyny oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Nowe Miasto Lubawskie

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Nowe Miasto Lubawskie

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Nieczystości mogą być toksyczne dla środowiska. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż najważniejszą rzeczą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Chętnie zasugerujemy, który typ oraz pojemność szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są bardzo atrakcyjne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria stosuje się w domach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków produkuje pojedynczy domownik, i jaką wielkość szamba wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!