Szamba betonowe Olsztynek

Czemu nabywcy chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich produkcji wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z dachów podczas ulewy i magazynują ją na czas upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat użytkowania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Olsztynek

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Olsztynek

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Mamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie podpowiemy, jaki typ oraz rozmiar szamba kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe szamba, najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. W zależności od odległości realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu spływa przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, ale również oszczędne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!