Szamba betonowe Ostróda

Dlaczego nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i magazynują ją na okres upałów. Budując zbiornik raz, masz setki lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Ostróda

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ostróda

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani żadnych pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego najważniejszą cechą w szambie jest jego trwałość. Szamba betonowe uważa się za najbardziej solidne. Dostarczamy wyprodukowane szamba wprost na działkę nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z obowiązującymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj oraz rozmiar zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również indywidualne zamówienia, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od rejonu inwestycji, wielkości zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez bakterie, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a inne w domkach niecałorocznych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile nieczystości tworzy jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Dlatego proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zapraszamy do poznania naszych produktów!