Szamba betonowe Reszel

Odprowadzanie nieczystości to istotne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej kanalizacji i można to zrealizować na każdej działce bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, kiedy potrzebujesz posiadać trwały oraz ekologiczny system przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ekologii. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się doskonałą renomą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Obecnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba aniżeli te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Poproś naszego pracownika o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, razem z transportem i instalacją.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Reszel

Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji zbiorników na ścieki z betonu. Mamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to praca, którą rekomendujemy wybrać z uwagi oraz możliwość realizacji budowy szamba w ekspresowym terminie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik doradzi, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby mieszkańców i średniej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z budową szamba proponujemy także zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby pielęgnować ogród w czasie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na deszczówkę możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z renomowanym producentem betonu, aby proponować klientom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu domach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz kilkaset lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To pojemność najlepsza dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze wyroby osobom stawiającym wymarzony ekologiczny dom, ale też tym, którzy modernizują swój budynek wymieniając nieszczelne albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było ekologiczne i oszczędne w użytkowaniu.