Szamba betonowe Ruciane-Nida

Dlaczego klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe produkowane przez nas są skonstruowane z materiałów zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania stosujemy innowacyjne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w profesjonalny sposób. Polecamy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien podczas ulewy i gromadzą ją na czas upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Ruciane-Nida

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Ruciane-Nida

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały wykonane zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży szambiarskiej. Z przyjemnością zasugerujemy, który typ oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Tworzymy również niestandardowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia przefiltrowana woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, ale również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje pojedynczy mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak wielkie szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do obejrzenia naszych realizacji!