Szamba betonowe Sępopol

Czemu nabywcy często kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają pewność, że u nas otrzymują wyrób najwyższej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z surowców gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich produkcji stosujemy nowoczesne maszyny oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z rynien podczas deszczu i gromadzą ją na okres suszy. Stawiając zbiornik raz, masz setki lat użytkowania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Sępopol

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Sępopol

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej struktury ani jakichkolwiek uszkodzeń. Ścieki mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dowozimy gotowe prefabrykaty bezpośrednio na działkę nabywcy. Zapewniamy również szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszelkie czynności związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi regułami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością podpowiemy, który typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także nieszablonowe zamówienia, najlepiej dopasowane do wymagań klientów. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne kryteria wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letnich. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje jeden mieszkaniec, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!