Szamba betonowe Susz

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy stawianiu nowego budynku lub remoncie istniejącego. Budowa szamba bezodpływowego nie potrzebuje przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na powierzchnię. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i przyjazny środowisku sposób gromadzenia nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To materiał, który od lat ma znakomite opinie jeśli chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed kilkudziesięciu lat – mają one wytrzymałość na kilkaset lat! Zapytaj naszego pracownika o kosztorys dla Twojej miejscowości oraz wybranej pojemności i rodzaju zbiornika. Oferujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z dowiezieniem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Susz

Oferujemy pełne usługi w zakresie wytwarzania szamb z betonu. Posiadamy swoje sprzęty oraz podnośniki umożliwiające zrobienie wykopu oraz zamocowanie komory. Szambo z koparką to usługa, którą polecamy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji budowy szamba w krótkim czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w pojemnościach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, jaką wielkość najlepiej wybrać. Jest ona zależna od liczby domowników i średniej ilości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To doskonałe rozwiązanie, aby podlewać ogród w czasie suchego lata za darmo. Zlecając jednocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Pracujemy z najlepszym dostawcą betonu, aby oferować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najczęściej wybierane pojemności to 6-10 m3. To wielkość doskonała dla rodzin trzy- lub czteroosobowych. Polecamy nasze usługi inwestorom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój dom wymieniając nieszczelne albo zbyt małe szambo. Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem naszej działalności. Z pewnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.