Szamba betonowe Szczytno

Czemu klienci chętnie kupują nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to obecnie najczęściej wybierany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a zatem nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich wytwarzania stosujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Proponujemy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Szczytno

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Szczytno

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek uszkodzeń. Nieczystości są toksyczne dla przyrody. Spływając do ziemi mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoodporność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy także szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również nieszablonowe zamówienia, najlepiej dostosowane do potrzeb inwestorów. Zależnie od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są niezwykle atrakcyjne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich oczyszczane przez drobnoustroje, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla środowiska, ale także korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne pojemności wykorzystuje się w budynkach wieloosobowych, a odmienne w domkach letnich. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden domownik, i jaką wielkość szamba kupić. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!