Szamba betonowe Tolkmicko

Czemu klienci chętnie wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od szamba z plastiku, ale także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z surowców zapewniających wodoszczelność, a zatem nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają środowiska. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne maszyny oraz technologie. Nad całością czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie zbiornika odbędzie się w profesjonalny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod powierzchnią są ukryte, ale bardzo praktyczne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat użytkowania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Tolkmicko

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Tolkmicko

Według przepisów szamba bezodpływowe nie mogą mieć nieszczelnej ściany ani żadnych pęknięć. Ścieki są toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą płynąć prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej wytrzymałe. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, abyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z instalacją zbiornika zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Chętnie podpowiemy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań klientów. Zależnie od rejonu realizacji, wielkości zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, ale także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Trochę inne wielkości wykorzystuje się w domach wieloosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Zdajemy sobie sprawę, że klienci mogą nie orientować się, ile ścieków tworzy pojedynczy domownik, i jaką wielkość zbiornika wybrać. Toteż proponujemy porozumieć się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej postawić. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!