Szamba betonowe Borek Wielkopolski

Odprowadzanie nieczystości to ważne zagadnienie przy budowie nowego budynku lub modernizacji starego. Budowa szamba bezodpływowego nie wymaga przyłącza do miejskiej sieci i można to zrealizować na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza alternatywa, kiedy potrzebujesz posiadać trwały i ekologiczny sposób przechowywania ścieków. Jako producent szamb dbamy o to, aby nasze wyroby spełniały rygorystyczne zasady dotyczące ochrony środowiska. Oferujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu wysokiej klasy, od producentów cieszących się doskonałą sławą. To materiał, który od dekad ma doskonałe oceny gdy chodzi o trwałość. Współcześnie udaje się nam wytwarzać jeszcze bardziej szczelne zbiorniki niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Poproś naszego przedstawiciela o wycenę dla konkretnej okolicy oraz wybranej wielkości i typu zbiornika. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Borek Wielkopolski

Zapewniamy kompleksowe usługi w zakresie produkcji szamb z betonu. Mamy własne narzędzia oraz podnośniki umożliwiające wykonanie dołu oraz zamocowanie prefabrykatu. Szambo z koparką to praca, którą polecamy wybrać ze względu oraz możliwość wykonania budowy szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, w zależności od konkretnej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz pracownik podpowie, którą pojemność należy wybrać. Jest ona zależna od liczby mieszkańców oraz uśrednionej ilości ścieków, jakie oni produkują. Razem z wykopem szamba proponujemy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne wyjście, aby pielęgnować warzywnik w trakcie suchego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz pojemnik na wodę deszczową możesz oszczędzić na kopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Stawiamy ogromny nacisk na stały rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym producentem betonu, aby oferować odbiorcom maksymalnie szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednokrotna inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość ocenia się na dziesiątki, a wręcz setki lat! Najpopularniejsze rozmiary to 6-10 m3. To wielkość najlepsza dla rodzin 3-4-osobowych. Polecamy nasze wyroby inwestorom stawiającym wymarzony ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują własny dom wymieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do rozmowy z reprezentantem naszej firmy. Z przyjemnością doradzi on, które szambo betonowe najlepiej wybrać, aby było ekologiczne i ekonomiczne w eksploatacji.