Szamba betonowe Chocz

Gromadzenie ścieków to istotne zagadnienie przy budowie nowego domu lub remoncie istniejącego. Budowa zbiornika bezodpływowego nie potrzebuje podłączenia do miejskiej kanalizacji i można to uzyskać na każdej posesji bez względu na kształt. Zbiorniki betonowe to nasza propozycja, gdy planujesz mieć wytrzymały i ekologiczny sposób przechowywania nieczystości. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyroby spełniały wyśrubowane zasady dotyczące ekologii. Proponujemy tanie zbiorniki na szambo z betonu najwyższej jakości, od producentów cieszących się znakomitą sławą. To surowiec, który od lat ma znakomite opinie gdy chodzi o wytrzymałość. Współcześnie udaje się nam produkować jeszcze bardziej szczelne szamba niż te sprzed dziesiątek lat – mają one trwałość na setki lat! Zapytaj naszego pracownika o wycenę dla Twojej miejscowości oraz poszukiwanej pojemności i typu szamba. Proponujemy szamba jednokomorowe oraz szaba dwukomorowe, wraz z transportem i montażem.

Szambo z wykopem - kompleksowe usługi Chocz

Oferujemy kompleksowe prace w zakresie wytwarzania zbiorników na ścieki z betonu. Posiadamy własne sprzęty oraz dźwigi ułatwiające zrobienie dołu i wkopanie prefabrykatu. Szambo z koparką to usługa, którą rekomendujemy wybrać ekonomię oraz możliwość realizacji wykopania szamba w ekspresowym czasie. Nasz cennik zaczyna się od 1000 zł, zależnie od wybranej pojemności. Sprzedajemy szamba betonowe tanio w rozmiarach od 4 do 20 m3. Nasz przedstawiciel podpowie, którą pojemność należy wybrać. Zależy ona od liczby domowników oraz średniej ilości ścieków, które oni produkują. Łącznie z wykopem szamba polecamy również zbiorniki na deszczówkę. To idealne rozwiązanie, aby podlewać ogród w trakcie upalnego lata za darmo. Zlecając równocześnie szambo z montażem oraz zbiornik na wodę deszczową możesz zaoszczędzić na wykopaniu dołu.

Nowoczesne szczelne zbiorniki betonowe

Kładziemy duży nacisk na ciągły rozwój naszej działalności. Współpracujemy z renomowanym dostawcą betonu, aby proponować odbiorcom naprawdę szczelne zbiorniki betonowe. Nasze szamba betonowe to jednorazowa inwestycja – w wielu przypadkach ich wytrzymałość szacuje się na dziesiątki, a nawet kilkaset lat! Najpopularniejsze pojemności to 6-10 m3. To pojemność doskonała dla gospodarstw 3-4-osobowych. Rekomendujemy nasze produkty osobom stawiającym idealny ekonomiczny dom, ale też tym, którzy rozbudowują swój budynek zmieniając rozszczelnione albo zużyte szambo. Zachęcamy do kontaktu z reprezentantem naszej działalności. Z przyjemnością doradzi on, jakie szambo betonowe najkorzystniej wybrać, żeby było przyjazne środowisku i ekonomiczne w użytkowaniu.