Szamba betonowe Chodzież

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas dostają wyrób najwyższej jakości. Szambo betonowe to obecnie najchętniej wybierany produkt. Jest droższe od zbiornika z tworzywa sztucznego, lecz także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przemakają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają środowiska. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli zamówisz szambo z wykopem, także zamontowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z dachów podczas ulewy i gromadzą ją na okres suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Chodzież

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Chodzież

Według norm szamba bezodpływowe nie powinny mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych pęknięć. Nieczystości mogą być szkodliwe dla przyrody. Spływając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uważa się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe zbiorniki bezpośrednio na działkę klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, abyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z instalacją zbiornika były wykonane w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki rodzaj oraz pojemność zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy także indywidualne zamówienia, najkorzystniej dostosowane do wymagań inwestorów. W zależności od rejonu inwestycji, rozmiaru zbiornika i innych czynników nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są tam przerabiane przez bakterie, a do gruntu spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla przyrody, lecz również korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w budynkach kilkuosobowych, a inne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile ścieków generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zachęcamy do obejrzenia naszych produktów!