Szamba betonowe Czempiń

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają gwarancję, że u nas dostają produkt najwyższej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najchętniej kupowany rodzaj. Jest droższe od zbiornika z plastiku, ale również bardziej solidne. Szamba betonowe produkowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących wodoszczelność, a więc nie przeciekają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gruntu. Do ich produkcji stosujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zamontowanie zbiornika odbędzie się w bezpieczny sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Zainstalowane pod ziemią są dyskretne, ale niezwykle pojemne. Zbiorniki betonowe pobierają wodę z rynien w czasie deszczu i gromadzą ją na czas suszy. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania zupełnie darmowej wody!

Szamba betonowe Czempiń

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Czempiń

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać przesiąkalnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Toteż istotną rzeczą w zbiorniku jest jego trwałość. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej mocne. Dostarczamy gotowe szamba bezpośrednio na posesję nabywcy. Zapewniamy także szambo z wykopem, żebyś miał gwarancję, że wszystkie prace związane z montażem zbiornika zostały przeprowadzone w zgodzie z najważniejszymi standardami bezpieczeństwa. Posiadamy duże doświadczenie w branży szambiarskiej. Chętnie zasugerujemy, jaki typ oraz rozmiar zbiornika wybrać. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Wykonujemy również nieszablonowe zamówienia, najkorzystniej dopasowane do wymagań klientów. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się pochwalić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla klientów.

Tanie szamba dwukomorowe

Ogromną popularnością cieszą się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do ziemi spływa oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu możesz wylewać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco inne wielkości stosuje się w budynkach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości generuje jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba wybrać. Toteż polecamy skonsultować się z naszym przedstawicielem, który doradzi, jak pojemne szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do poznania naszych produktów!