Szamba betonowe Dobra

Dlaczego nabywcy często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Ponieważ mają gwarancję, że u nas otrzymują wyrób wysokiej klasy. Szambo betonowe to obecnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest bardziej kosztowne od szamba z plastiku, ale także bardziej solidne. Szamba betonowe oferowane przez nas są zbudowane z materiałów gwarantujących odporność na wilgoć, a zatem nie przemakają. To sprawia, że szczelne zbiorniki na szambo nie zanieczyszczają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy innowacyjne sprzęty oraz technologie. Nad całością czuwają doświadczeni pracownicy. Gdy zamówisz szambo z wykopem, również zamontowanie szamba odbędzie się w prawidłowy sposób. Polecamy również betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są ukryte, ale niezwykle praktyczne. Zbiorniki betonowe zbierają deszczówkę z dachów w czasie ulewy i magazynują ją na czas suszy. Budując zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie bezkosztowej wody!

Szamba betonowe Dobra

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Dobra

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą mieć przesiąkalnej ściany ani żadnych uszkodzeń. Nieczystości mogą być toksyczne dla przyrody. Wpadając do gruntu mogą trafiać wprost do wód gruntowych. Toteż istotną cechą w zbiorniku jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Dowozimy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję klienta. Zapewniamy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszystkie czynności związane z montażem szamba były przeprowadzone zgodnie z najważniejszymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży kanalizacyjnej. Z przyjemnością doradzimy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy także nieszablonowe szamba, najkorzystniej dopasowane do potrzeb domowników. Zależnie od odległości realizacji, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być zróżnicowany, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Sporą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To zbiorniki bezodpływowe z dwiema komorami. Nieczystości są tam filtrowane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe przyjazne dla przyrody, lecz również korzystne dla inwestora. Szczelne zbiorniki betonowe tego rodzaju możesz opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności wykorzystuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach letniskowych. Rozumiemy, że inwestorzy mogą nie orientować się, ile nieczystości produkuje pojedynczy domownik, i jaką pojemność zbiornika wybrać. Toteż polecamy skontaktować się z naszym przedstawicielem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej zbudować. Zapraszamy do obejrzenia naszych produktów!