Szamba betonowe Gołańcz

Dlaczego klienci często wybierają nasze zbiorniki betonowe na szambo? Bo mają pewność, że u nas otrzymują produkt wysokiej jakości. Szambo betonowe to współcześnie najczęściej kupowany rodzaj. Jest droższe od szamba z plastiku, lecz także bardziej wytrzymałe. Szamba betonowe oferowane przez nas są skonstruowane z surowców zapewniających odporność na wilgoć, a więc nie przeciekają. To powoduje, że szczelne zbiorniki na szambo nie zatruwają gleby. Do ich wytwarzania wykorzystujemy nowoczesne sprzęty oraz metody. Nad procesem czuwają wykwalifikowani pracownicy. Jeśli wybierzesz szambo z wykopem, również zainstalowanie szamba odbędzie się w bezpieczny sposób. Proponujemy też betonowe zbiorniki na deszczówkę. Wkopane pod powierzchnią są dyskretne, ale bardzo duże. Zbiorniki betonowe pobierają deszczówkę z rynien podczas ulewy i magazynują ją na okres upałów. Stawiając zbiornik raz, masz kilkaset lat używania całkowicie darmowej wody!

Szamba betonowe Gołańcz

Zbiorniki na szambo wysokiej jakości Gołańcz

Według norm szamba bezodpływowe nie mogą posiadać nieszczelnej ściany ani jakichkolwiek pęknięć. Ścieki są szkodliwe dla środowiska. Spływając do ziemi mogą trafiać prosto do wód gruntowych. Dlatego istotną rzeczą w szambie jest jego wodoszczelność. Szamba betonowe uznaje się za najbardziej solidne. Transportujemy wyprodukowane zbiorniki wprost na posesję klienta. Oferujemy również szambo z wykopem, żebyś miał pewność, że wszelkie czynności związane z montażem szamba zostały wykonane w zgodzie z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży asenizacyjnej. Z przyjemnością zasugerujemy, jaki typ oraz wielkość zbiornika kupić. Nasze pojemności to: 4- 20m3 . Realizujemy również indywidualne szamba, najkorzystniej dostosowane do wymagań domowników. W zależności od rejonu przedsięwzięcia, rozmiaru zbiornika i pozosyałych elementów nasz cennik może być różny, jednak możemy się poszczycić, że nasze ceny są szalenie korzystne dla nabywcow.

Tanie szamba dwukomorowe

Największą popularnością wyróżniają się szamba dwukomorowe. To pojemniki bezodpływowe z dwoma komorami. Ścieki są w nich przerabiane przez drobnoustroje, a do gruntu trafia oczyszczona woda. To szamba betonowe ekologiczne dla środowiska, lecz także korzystne dla portfela. Szczelne zbiorniki betonowe tego typu można opróżniać rzadziej niż szamba jednokomorowe. Nieco odmienne pojemności stosuje się w domach kilkuosobowych, a odmienne w domkach niecałorocznych. Rozumiemy, że klienci mogą nie wiedzieć, ile ścieków tworzy jeden mieszkaniec, i jaką pojemność szamba kupić. Dlatego proponujemy skonsultować się z naszym reprezentantem, który pomoże, jak duże szambo najlepiej najkorzystniej wykopać. Zachęcamy do poznania naszych realizacji!